ПРОПОЗИЦІЯ НА РОЗРОБКУ ВЕБ-САЙТУ ДИТЯЧОГО САДОЧКА

Запрошуємо до співпраці всіх керівників дитячих садочків щодо створення публічного Інтернет сайту для дитсадка на окремому субдомені:

NAZVA-VASHOGO-SADKA.DYTSADOK.ORG.UA

Без реклами!, надаючи можливість оновлювати свій сайт самостійно, та технічною підтримкою наших спеціалістів терміном: 1 рік від дати створення вашого сайту з можливістю подальшого продовження підтримки.

Загальний кошторис створення веб-сайту: 5000 грн.

- кошторис включає в себе створення офіційного веб-сайту вашого садочка з первинним наповненням і можливістю додавання будь яких видів електронної інформації на сайт самостійно.

Технічна підтримка веб-сайту терміном 1 рік: 4000 грн.

- кошторис включає подальшу пролонгацію вашого веб-сайту з технічною підтримкою та розміщенням на веб-сервері.

Переваги для відвідувачів окромого веб-сайту дитячого садка:

  • Будь-який відвідувач отримає можливість доступу до інформації щодо: особи що керують, інформація про садок, режим роботи, контакти, документи, фото і багато іншого.

Переваги для адміністраторів веб-сайту ради:

  • «Модуль адміністрування» для управління інформацією на веб-сайті:

- внесення новин;
- додавання документації;
- додавання фотоматеріалів і відео файлів;
- інше.

  • «Модуль адміністрування» є простим в управлінні і доступний будь-якому співробітникові організації за допомогою виходу в мережу Інтернет. Доступ до «Модуля адміністрування» здійснюється через введення унікального логіна і пароля.
  • Вся необхідна інформація на веб-сайті захищена від злому сторонніми особами.
  • Просте управління інформацією на сайті.
  • Навчаємо персонал роботі з «адміністративним модулем», а також забезпечуємо постійну технічну підтримку програми по телефону (в даному випадку фахівці нашої компанії зможуть оперативно відповісти на будь-які питання по роботи з веб порталом).

!!! Інформаційний захист (безпека вашого веб-сайту):

  • захист від SQL-ін'єкції;
  • парольний SSH-доступ до адмін-частини сайту.

Що унеможливлює доступ до зміни будь яких даних, які є на веб-сайті без знання паролю доступу до адмін частини веб-сайту.

Усі інші зміни щодо інформації на веб-сайті можуть здійснюватись тільки по протоколу FTP, який захищено окремим паролем.

Уся інформація на порталі та його окремих частинах кожного дня зберігається (backup) на іншому сервері та може бути відновлена у будь який час по замовленню користувача веб-сайту дитячого садочка.

Надаємо приклади проектів дитячих садків на окремих субдоменах:

http://LASTIVKA-VORZEL.DYTSADOK.ORG.UA/ — ДНЗ №9 "Ластівка", м. Ворзель (http://24222219.dytsadok.org.ua/ (код ЕДРОПУ), http://lastivka-vorzel.dytsadok.info/)

http://BERIZKA-VORZEL.DYTSADOK.ORG.UA/ — ДНЗ №11 "Берізка", м. Ворзель (http://24222585.dytsadok.org.ua/ (код ЕДРОПУ), http://berizka-vorzel.dytsadok.info/)

http://PERVOCVIT-GOSTOMEL.DYTSADOK.ORG.UA/ — ДНЗ "Первоцвіт", м. Гостомель (http://35412661.dytsadok.org.ua/ (код ЕДРОПУ), http://berizka-vorzel.dytsadok.info/)

Інші приклади веб-сайтів: http://dytsadok.org.ua/dijuchi-vebsajti/

По всім питанням створення сайту ми з задоволенням вас проконсультуємо по телефону:

+38 (0432) 55-43-70 (Яна)

+38 (067) 354-66-81

Форма для зворотнього зв'язку: